• Detail firmy

Jaroslav Bezděk

Základní popis

Provádíme návrhy, realizace zahrad a parků, zakládání a údržbu travnatých ploch i zeleně, sečení křovinořezem, kácení stromů a práce motorovou pilou.

Adresa

Náměstí 69
751 14 Dřevohostice

Okres: Přerov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73874817

Výrobky, činnosti

Údržba zeleně a rekultivace.

Provádíme návrhy, realizace zahrad a parků, zakládání a údržbu travnatých ploch i zeleně, sečení křovinořezem.

Kontaktní osoba

Jaroslav Bezděk - Majitel

Mobil: 774 547 391
E-mail: bezdek.jaroslav@seznam.cz
WWW: www.zelen-bezdek.webnode.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Luděk Neubauer - Zahradnictví

Zabýváme se prodejem balkonových květin, letniček a sadby zeleniny. V létě a na podzim pěstujeme a prodáváme odrůdy chryzantém, vřesů a dalších dekorativních sezónních rostlin. Dodáváme květinovou výzdobu do firem, hotelů i restaurací. Další naší činností je chov a prodej akvarijních rybek a realizace akvárií.

ARBO - zahradnictví s.r.o.

Zabýváme se zakládáním nových zahrad, rekonstrukcí starých zahrad, výsadbou uličních stromořadí, sídlištní zeleně. Provádíme kompletní realizaci zahrad a parků, sadové a vegetační úpravy nebo zakládání trávníků a skalek. Pěstujeme a prodáváme anglické růže a mnoho dalších rostlin a dřevin.

Zahradnictví Tulačka

Zahradnictví Tulačka v Nových Chalupách nabízí široký sortiment venkovních rostlin. Věnujeme se rovněž realizacím a údržbě zahrad či firemních areálů. V nabídce máme okrasné a ovocné dřeviny, růže, skalničky, trvalky aj. Navštivte naše webové stránky, kde naleznete ukázky realizovaných zakázek. Těšíme se na Vaši návštěvu!