• Detail firmy

Jaroslav Benda

Základní popis

Zajišťujeme kompletní výkopové práce, vyklučení parcel a pozemků, demolice, odvoz suti, odpadu, zeminy. Vyhloubíme základy, osadíme šachty, jímky. Přepravíme stavební materiál. Provádíme kompletní terénní úpravy. Máme stroje pro stísněné prostory.

Adresa

Konstantinova 1497/46
149 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71624872
  • Služby

Výrobky, činnosti

kompletní výkopové práce

Zajišťujeme kompletní výkopové práce, vyklučení parcel a pozemků, demolice, odvoz suti, odpadu, zeminy. Vyhloubíme základy, osadíme šachty, jímky.

Kontaktní údaje

Mobil: 603 427 968
E-mail: jaroslav.b@seznam.cz
WWW: www.zemarina.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Benda - Majitel

Další firmy v oboru

Tomáš Havel TAH

Jsme firma s vlastními zaměstnanci a na trhu jsme již od roku 1992. Na veškeré požadavky klientů se nám daří operativně reagovat ve velmi krátké době. Záběr prováděných činností je široký. Zajišťujeme stavby RD na klíč, zateplení fasád, izolaci spodních staveb, terénní úpravy okolo RD, bourací práce hydraulickým kladivem na UNC a další. Na zemní práce používáme vlastní zemní stroj UNC 60.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

OTTOBAU s.r.o.

Specializujeme se na realizace strojních stěrkových omítek a na sanaci betonu. Provádíme kompletní rekonstrukce domů a bytů. Působíme v Praze a v okolí.