• Detail firmy

Jaroslav Appl

Základní popis

kovotlačitelské a pasířské práce náročné zámečnické práce atypické osvětlení včetně replik různé typy zábradlí doplňky do veřejných prostor i bytů označení budov

Adresa

Čs. armády 729
564 01 Žamberk

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  16746627
DIČ:  CZ6506170770
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Umělecká kovovýroba

návrh a realizace interiérů z barevných i nebarevných kovů včetně dřevěných doplňků orientační systémy včetně grafiky povrchové úpravy komaxid

Kontaktní údaje

Fax: +420 446 612 236
E-mail: jaroslav.appl@zamberk-city.cz
WWW: www.zamberk-city.cz/appl/

Kontaktní osoba

Jaroslav Appl - Majitel

Další firmy v oboru

Martin Jirků

Zabýváme se zámečnickou a kovářskou výrobou. Vyrábíme ploty, brány, mříže, zábradlí, krbové nářadí, kované bytové doplňky. Zaměřujeme se na umělecké kovářství. Výrobu realizujeme na zakázku - vyrobíme téměř vše, dle Vašich přání a požadavků. Neváhejte se na nás obrátit!

Zakład Wielobranżowy REJMAN S.C. J.A.M.H Rejman

Rejman Firma se specializuje na výrobu police a regály na prezentaci zboží. Naše stojany jsou vyrobeny na individuální objednávku pevných materiálů. Celá prášková barva podle RAL palety barev. Příkladné verze regálů ve formě košů, s policemi z ocelového plechu, s sítí na koše a přívěsky, děrovaného plechu pro zavěšení články v blistrech a smíšené.

Zámečnictví - Návara

Provozujeme zámečnictví a zakázkovou kovovýrobu. Vyrábíme ocelové konstrukce a rámy, kovové ploty, brány, zábradlí, mříže a další prvky. Věnujeme se CNC obrábění a uměleckému kovářství.