• Detail firmy

JAROŠ DESIGN s.r.o.

Základní popis

Navrhuje a pomáhá realizovat funkční a reprezentativní firemní interiéry. Produktem je firemní design a architektura. Nabízí komplexní služby od výběru a posouzení prostor, přes prvotní návrhy dispozičního řešení, veškerý vývoj až po odsouhlasení.

Adresa

Bubenská 1477/1
170 00 Praha 7 - Holešovice

Okres: Praha 7
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24823147
DIČ:  CZ24823147
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- poradenství, space planning, projekční činnost, architektonicko-výtvarná řešení, tvorba rozpočtů, mobilní příčky, fitouty, rekonstrukce, atd...

Kontaktní údaje

Telefon: +420 266 712 982
Mobil: +420 731 854 944
E-mail: info@jaros-design.cz
WWW: www.jaros-design.cz

Kontaktní osoba

Karel Jančík - Jednatel

Mobil: +420 602 371 021
Další firmy v oboru

M. L. Engineering & Consulting, s.r.o.

Zpracováváme projekty a posudky v oblasti statiky a dynamiky (vibrace, účinky větru, nárazy). Specializujeme se na energetické a průmyslové stavby. Stěžejní činnosti firmy je zpracování: posudků a návrhů základů strojů, projektů seismicky odolných konstrukcí budov, hodnocení složitých konstrukcí a budov pří mimořádném zatížení (exploze, nárazy či klimatické zatížení). Více na našich www stránkách.

Companies and Offices, a.s.

Specializujeme se na zakládání firem a prodej nově založených společností. Poskytujeme skutečná sídla i virtuální kanceláře. Zakládáme svěřenské fondy pro ochranu majetku, zakládáme společnosti v zahraničí a poskytujeme další komplexní služby další.

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!