• Detail firmy

Jaros Consulting s.r.o.

Základní popis

Jaros Consulting poskytuje služby na klíč v oblasti rozšířeného řízení podniku, personálním poradenství, zlepšování procesů a outsourcingu činností.

Adresa

Senovážné náměstí 978/23
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29030218
DIČ:  CZ29030218

Výrobky, činnosti

Poradenské služby

Zlepšování efektivity - procesní a personální audit, krizový management a restrukturalizace firem. Konzultace a mentoring pro obchodní rozvoj. Projektový management pro mezinárodní firmy. Outsourcing aktivit.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 708 776
E-mail: info@jarosconsulting.com
WWW: jarosconsulting.com

Kontaktní osoba

Ing. Kamil Jaroš - Jednatel

Telefon: +420 257 720 419
E-mail: info@jarosconsulting.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HYDROIZOLACE LADAX ®

Vyrábíme a prodáváme hydroizolační materiály Ladax. Izolace pracující na bázi krystalizace odstraní vlhkost z betonových, železobetonových a zděných konstrukcí. Provádíme sanace zdiva a betonu.

Ústav práva a právní vědy, o.p.s.

Ústav práva a právní vědy®, o.p.s. je vědecká a vzdělávací instituce. Věnujeme se hlavně publikační i vydavatelské činnosti a poskytujeme kvalitní manažerské vzdělávání. Zajišťujeme postgraduální studijní program MBA, studijní program BBA, studijní program MPA, studijní program DBA, studijní program LL.M., postgraduální studijní program MSc., tématické semináře pro veřejnost i profesní programy.

FBE Praha, s.r.o.

Jako konzultační a vzdělávací společnost pomáháme firmám dosahovat excelentnosti v efektivitě výrobních i obslužných procesů, v manažerských, obchodních a komunikačních dovednostech a v řízení a naplňování firemní i osobní strategie. Rozvojové programy, kurzy a projekty optimalizace procesů realizujeme po celé ČR a SR a s pomocí partnerů a know-how z mezinárodní poradenské sítě SPIN i globálně.