• Detail firmy

Jaromír Valenta

Základní popis

Realizujeme malby bytů a administrativních prostor, tapetování. Provádíme malby a nátěry, nátěry ocelových konstrukcí a střech, protipožární nátěry, nástřiky a lakování, nástřik vzduchem i air-less, opravy a nátěry fasád. Horolezecké a výškové práce

Adresa

Fischerova 687/30
779 00 Olomouc

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64099164

Výrobky, činnosti

Čištění fasád

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 868 350
E-mail: jarek.valenta@volny.cz
WWW: www.barvymorava.info

Kontaktní osoba

Jaromír Valenta - Majitel

Další firmy v oboru

Martin Kulil

Zajišťujeme úklidové služby pro domácnosti a firmy. Provádíme úklidy pravidelné i jednorázové, generální úklidy. Součástí poskytovaných služeb je rovněž mytí oken, čištění čalounění, tepování koberců. Nabízíme strojní mytí podlah, bezchemické čištění párou, bezkontaktní čištění interiéru vozidel, odstraňování stavebních hmot a mnoho jiného. V neposlední řadě se zabýváme prodejem úklidové chemie.

JP Final

Věnujeme se prodeji olejů, obráběcích kapalin a jejich filtrací. Prodáváme motorové oleje, autobaterie, autokosmetiku včetně nanotechnologií. Jsme prodejcem produktů značky Chesterton.

Petr Telíšek

Naše společnost se zaměřuje především na rekonstrukce interiérů. Prodáváme a montujeme dekorační obkladové panely ABITIBI včetně doplňků, jako jsou lišty, lepidla atp. Dodáváme rovněž veškeré vybavení koupelen, a to jak tuzemských, tak i zahraničních výrobců. Zajistíme instalatérské práce - vše Vám odborně namontujeme, rádi Vám poradíme a navrhneme řešení na míru Vašim požadavkům.