• Detail firmy

Jaromír Tasáry

Základní popis

Nitexprofi PC,automatizace,Alarmy, elektromontážní práce ,revize

Adresa

Sadová 663
435 11 Lom u Mostu

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44541366
DIČ:  CZ6109241270

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační práce

PC,automatizace,PCL systemy,Alarmy, Nabízíme komplexní služby v oboru elektro. Provádíme montáže a revize rozvodů vysokého i nízkého napětí.

Kontaktní údaje

E-mail: info@nitexprofi.cz
WWW: nitexprofi.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Tasáry - Majitel

Telefon: 603 545 502
E-mail: info@nitexprofi.cz
Další firmy v oboru

PCL Štětí, s.r.o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem obalového materiálu. Dodáváme pytle různých rozměrů, papír v rolích. Dále nabízíme maloobchodní prodej kancelářských potřeb a školních pomůcek, stolních her a hraček, stavebnic, tapet a papírenského zboží. Zajišťujeme také prodej a servis výpočetní techniky. Součástí našich služeb je i černobílé a barevné kopírování.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.

Jaroslav Červený

Provádím veškeré elektrotechnické, elektroinstalační a opravářské práce jako jsou např. výměny jističů a pojistek. Zajišťuji opravy elektrických zařízení, montáž autorádií a revize elektroinstalací.