• Detail firmy

Jaromír Štelcl

Základní popis

Provádíme vodoinstalatérské a topenářské práce včetně dodání materiálu, montáž a cejchování bytových vodoměrů, rekonstrukce bytových jader a koupelen.

Adresa

Klimešova 73/8
621 00 Brno - Ořešín

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44075511
DIČ:  CZ6702191936

Výrobky, činnosti

Provádíme vodoinstalatérské a topenářské práce

Provádíme vodoinstalatérské a topenářské práce včetně dodání materiálu, montáž a cejchování bytových vodoměrů, rekonstrukce bytových jader a koupelen.

Kontaktní údaje

E-mail: stelclj@volny.cz
WWW: www.jaromirstelcl.firma.cz

Kontaktní osoba

jaromír Štelcl - Majitel

Mobil: 603 225 687
Další firmy v oboru

Jan Seidl

Zajišťujeme komplexní služby v oboru topení - voda - plyn na celém území Brna a v jeho okolí. Mimo instalatérských, topenářských a plynařských prací instalujeme tepelná čerpadla a zabezpečujeme havarijní servis na zavolání.

PUMPA, a.s.

Specializujeme se na dovoz čerpadel, armatur, tlakových nádob a dalšího sortimentu. Zajišťujeme montáže, záruční a pozáruční servis. Poskytujeme odborné poradenství při výběru. Nabízíme značky jako jsou Calpeda, Ebara, Stairs, Joval, Speroni, Franklin Electric, CIMM, Global Water, Grundfos, Wilo a KSB

TERMO CZ s.r.o.

Nosným programem firmy TERMO je již od roku 1998 montáž vody, kanalizace a vytápění, a to včetně kvalitní regulace v rodinných domech. Veškeré práce provádíme tak, aby byly šité na míru našim zákazníkům. Podle požadavků zákazníka je vytvořen optimální systém rozvodů vody nebo vytápění domu, s přihlédnutím k finančním možnostem, avšak s důrazem na kvalitu provedení a nízké provozní náklady.