• Detail firmy

Jaromír Steidl

Základní popis

Provádíme opravy, údržby a montáže hromosvodů, bytové a průmyslové elektromontáže a inteligentní instalace. Zajišťujeme revize přenosného nářadí.

Adresa

Postřelmovská 854/42
789 01 Zábřeh

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16634977
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační práce

Kontaktní osoba

Jaromír Steidl - Majitel

Mobil: +420 604 232 580
E-mail: jaromir.steidl@tiscali.cz
WWW: www.steidl.kvalitne.cz
Další firmy v oboru

KULATÝ - ELEKTRO, s.r.o.

Věnujeme se dodávce elektromontážních prací objektů občanské výstavby průmyslu i zemědělství. Při elektromontážích Vám nabízíme vypracování projektů a provedení montáží, revizí, oprav kabelových vedení a ostatní práce. Zajistíme Vám vypracování kompletní cenové kalkulace na základě projektové dokumentace, poradenství a kontrolu zařízení. Nabízíme i práce s montážní plošinou a jádrovým vrtákem.

MOEHR,s.r.o.

Zaměřujeme se na slaboproudé, silnoproudé, optické i inteligentní elektroinstalace. Dodáváme a montujeme elektronické zabezpečovací systémy, elektrické požární systémy, kamerové systémy, inteligentní ovládání budov, ovládací dotykové jednotky, kouřové detektory, slaboproudé instalace, optické elektroinstalace, zabezpečovací systémy a mnoho dalšího.

GZ Metal s.r.o.

Zabýváme se zpracováním drahých kovů a slitin. Věnujeme se výkupu a prodeji investičního zlata a stříbra. Nakládáme s materiály s obsahem drahých kovů a přepracováváme materiál. Odkupujeme elektronický materiál.