• Detail firmy

Jaromír Štechr

Základní popis

Mikrořezání laserem do tloušťky 1 mm s přesností 0,01 mm. Gravírování - značení dílů forem, měděných nebo grafitových elektrod, popis reklamních předmětů. Navařování ploch dílů forem, střižných hran lisovacích nástrojů a propadů v okolí návaru.

Adresa

Palackého třída 1931
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72821787
DIČ:  CZ5703240213

Výrobky, činnosti

Mikrořezání laserem

Kontaktní údaje

E-mail: lubos.hromadka@servislaser.cz

Kontaktní osoba

Luboš Hromádka

Telefon: +420 467 004 239
E-mail: lubos.hromadka@servislaser.cz

Pobočky

ServisLaser s.r.o.
Průmyslová 387
530 03 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika
Další firmy v oboru

OBRABEX s.r.o.

Specializujeme se na strojírenskou výrobu. Nabízíme kovoobrábění, výrobu svařovaných konstrukcí, dělení pilou a povrchové úpravy, jako je leštění nebo kartáčování kovových a nekovových výrobků (na plocho i na kulato). Zakázky realizujeme ve Vysokém Mytě, v areálu o rozloze 1100 m2 výrobní plochy a 3000 m2 manipulační plochy. Jsme držiteli certifikátu ČSN EN ISO 9001: 2009.

Ivo Horák - SVH

Specializujeme se na strojírenskou výrobu, zpracování plechů a profilů, zakázkovou kovovýrobu a zámečnictví. Provádíme svařování hliníku, nerezu a oceli. Zajišťujeme dělení materiálu laserem a vodním paprskem.

MSYM s.r.o.

Specializujeme se na kovoobrábění a kovovýrobu. Nabízíme laserové pálení plechů, řezání laserem, vysekávání plechu, ohraňování plechů nebo svařování konstrukcí. Realizujeme soustružení, práci na CNC ohýbačce trubek, lisování plechu a další práce na CNC strojích. Zaměřujeme se na velkou sériovou výrobu, ale i kusové zakázky - vždy dle požadavku zákazníka.