• Detail firmy

Jaromír Špaček - obrazové lišty

Základní popis

Výroba dřevěných rámečků z přírodního i mořeného dřeva.

Adresa

Jizbice 59
547 01 Jizbice

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  44443269
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Obrazové lišty pro sklenáře

- Náchod, Trutnov, Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové, Královehradecký kraj

Kontaktní údaje

Mobil: +420 607 124 711
E-mail: ramecky_spacek@volny.cz
WWW: www.volny.cz/ramecky_spacek

Kontaktní osoba

Jaromír Špaček

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ProSpánek SE

Jsme specialistou v oblasti zdravého a pohodlného spánku. Na našem e-shopu www.ProSpanek.cz najdete širokou nabídku kvalitních ortopedických matrací, anatomických polštářů, lamelových roštů, postelí, lůžkovin a další doplňkových výrobků. Jako specializovaný prodejce Vám nabízíme levné i luxusní výrobky nejvyšší kvality v nejrůznějších provedeních. Rádi odborně poradíme a pomůžeme, navštivte nás.

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.

Josef VLACH

Zajišťujeme dodávky stavebního a truhlářského řeziva. Prodáváme řezivo jehličnaté i listnaté, obkladové a podlahové palubky, lišty, OSB, QSB a další. Námi dodávané řezivo je v prvotřídní kvalitě, vyrobeno z kulatiny I. a II. jakostní třídy, výhradně z ČR. Při výrobě používáme klasické i moderní technologie a postupy. Zboží, které nemáme skladem, lze objednat. V případě zájmu zajistíme i dopravu.