• Detail firmy

Jaromír Širůček

Základní popis

Zámečnické a kovářské práce. Kovářské techniky, jako je torzírování,ohýbání,tepání a jiné. Používaným materiálem je především ocel.

Adresa

Střížkovská 15/7
180 00 Praha 8

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  03293891

Výrobky, činnosti

Zámečnické a kovářské práce.

Zámečnické a kovářské práce. Kovářské techniky, jako je torzírování,ohýbání,tepání a jiné. Používaným materiálem je především ocel, také využíváme nerez, mosaz či měď. Při výrobě zakázky dbáme na funkčnost.

Kontaktní údaje

E-mail: info@sizakov.cz
WWW: www.sizakov.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Širůček - Majitel

Mobil: +420 602 973 633
Další firmy v oboru

ENPRAG s.r.o. - KOVOVÝ NÁBYTEK

Věnujeme se prodeji kovového nábytku vhodného do kanceláří, škol, dílen nebo k lékařskému využití. Kovový nábytek rozvážíme, poskytujeme záruční i pozáruční servis. Nabízíme kovové kartotéky, registrační skříně, kovové šatní skříně, trezorové a ohnivzdorné. Dále prodáváme konferenční židle, školní či průmyslový nábytek, pojízdné regály, poštovní schránky, nádoby na odpad i posyp a další.

Petr Mikulášek - KLEZA

Činnost naší společnosti je již od počátku zaměřena na klempířské, zámečnické a montážní práce. Specializujeme se na výrobu vzduchotechnických potrubí, výrobu kompostérů z pozinkovaného plechu a výrobu skládacích plechových garáží. Naše společnost má dlouholetou tradicí a ve svém oboru patříme mezi skutečné profesionály. Věnujeme se rovněž nákupu a prodeji realit.

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.