• Detail firmy

Jaromír Šálek

Základní popis

Provádíme klempířské (měď, pozink, titan), pokrývačské a tesařské práce včetně rekonstrukce střech. Ploché i šikmé střechy. Používáme střešní krytiny

Adresa

Mírová 2048/6
373 16 Dobrá Voda

Okres: České Budějovice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41932099

Výrobky, činnosti

Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce

Provádíme klempířské (měď, pozink, titan), pokrývačské a tesařské práce včetně rekonstrukce střech. Ploché i šikmé střechy. Používáme střešní krytiny BRAMAC, TONDACH, CEMBRIT, KM BETA, LINDAB, šindel IKO, živičné krytiny VEDAG, střešní okna VELUX.

Kontaktní údaje

E-mail: jaromirsalek@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Šálek - Majitel

Mobil: 602 409 340
Další firmy v oboru

STŘECHY STRAKONICE

Jsme specialistou na "Střechy na klíč" v regionu jižní Čechy a Šumava. Provádíme veškeré pokrývačské a klempířské práce, zajišťujeme rekonstrukce střech a izolace plochých střech. Při realizacích střech používáme výhradně certifikované materiály. Věnujeme se rovněž půdním vestavbám a instalaci sádrokartonu. Ukázky naší práce naleznete na webových stránkách firmy.

PANEL SERVIS, s.r.o.

Zajišťujeme veškeré stavební práce na klíč, výškové práce a opravy panelových domů. Zajišťujeme výstavby, modernizace a rekonstrukce stavebních objektů.

MONSTAKO s.r.o.

Zajišťujeme montáže opláštění, střech a světlíků. Vyrábíme a montujeme okapové systémy, klempířské výrobky, drobné ocelové konstrukce, vrata, brány apod. Provádíme ohýbání silnostěnných profilů od 2 mm až do 6 m!