• Detail firmy

Jaromír Obšil

Základní popis

Zajištění bytové a občanské výstavby, sanace železobetonových konstrukcí, injektáže stavebních objektů či stabilizace hornin a svahů.

Adresa

Hlavní třída 1033/31
708 00 Ostrava - Poruba

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  46155007

Výrobky, činnosti

Zajištění bytové a občanské výstavby

Zajištění bytové a občanské výstavby, sanace železobetonových konstrukcí, injektáže stavebních objektů či stabilizace hornin a svahů.

Kontaktní osoba

Jaromír Obšil - Majitel

Mobil: +420420 777 079 662
E-mail: obsil@ecola.cz
Další firmy v oboru

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Rostislav Šimeček - ZEDNICTVÍ

Zabýváme se rekonstrukcemi a realizacemi koupelen, kuchyní, bytových jader a kompletních bytových prostor. Zajišťujeme výrobu nábytku na zakázku, provádíme elektroinstalační práce. Nabízíme realizaci 3D projektů a zajištění statistických posudků.

Účetnictví - Ing. Andrea Šrubařová s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Zajišťujeme vedení daňové evidence pro plátce i neplátce DPH, zpracování přiznání k dani, měsíční zpracování mezd, zastupování před finančním úřadem a také zpracování přehledů pro OSSZ. Věnujeme se založení obchodních společností od A do Z.