• Detail firmy

Jaromír Navrátil

Základní popis

Zabývá se profesionální instalací elektronické zabezpečovací i požární signalizace a instalací kamerových systémů. Podle situace varují místně, předávají poplachovou zprávu telefonicky do pevné i mobilní sítě.

Adresa

Dvořákova 651/8
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68098391
DIČ:  CZ5707022365
Rok založení:  1998
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- bezdrátové systémy, drátové systémy, kamerové systémy, komunikace.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 743 468
E-mail: alarmnavratil@volny.cz
E-mail: navratil.j@volny.cz
WWW: www.alarm-system.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Navrátil - Majitel

Další firmy v oboru

Blahoslav Slavík CAMsystemBrno

Předmětem našeho podnikání jsou dodávky, instalace a pronájem kamerových a zabezpečovacích systémů pro firmy i soukromé osoby. Kromě toho instalujeme také domácí audio a videotelefony Commax a kompletní anténní systémy. Vše řešíme od nabídky až po montáž. Chcete-li spolehlivě zabezpečit Váš dům, byt či kancelář neváhejte nás oslovit, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku.

IRMGROUP , spol. s r.o.

Nabízíme prodej a servis kancelářské techniky. Specializujeme se na návrhy, realizace a servis elektronického zabezpečovacího zařízení. Provádíme instalaci, správu a servis počítačových sítí.

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.