• Detail firmy

Jaromír Navrátil

Základní popis

Zabývá se profesionální instalací elektronické zabezpečovací i požární signalizace a instalací kamerových systémů. Podle situace varují místně, předávají poplachovou zprávu telefonicky do pevné i mobilní sítě.

Adresa

Dvořákova 651/8
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68098391
DIČ:  CZ5707022365
Rok založení:  1998
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- bezdrátové systémy, drátové systémy, kamerové systémy, komunikace.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 743 468
E-mail: alarmnavratil@volny.cz
E-mail: navratil.j@volny.cz
WWW: www.alarm-system.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Navrátil - Majitel

Další firmy v oboru

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem IT a telekomunikačních technologií. Dodáváme kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, provádíme jejich servis a revize. Instalujeme a opravujeme WiFi a LAN sítě. Jsme stálým partnerem O2 pro zřizování internetových linek u koncových zákazníků.

ELMONT GROUP, a.s.

Nabízíme kompletní řešení pro elektromontáže a elektroinstalace na míru. Projektujeme a realizujeme telekomunikační systémy, bezpečnostní technologie, výstavbu datových sítí, ozvučovací systémy, integrační nadstavbové systémy apod. Provádíme renovace elektroinstalací, diagnostiku termovizí, instalaci kamerových i bezpečnostních systémů.

ALIA elektro s.r.o.

Zabýváme se elektromontážními pracemi, montáží bezpečnostních systémů, strukturované kabeláže, hromosvodů, telefonních a TV rozvodů. Zajišťujeme také rekonstrukce objektů v rozsahu středního stavebnictví, údržbu a servis objektů