• Detail firmy

Media Walk

Základní popis

Vyrábíme a nabízíme veškeré reklamní konstrukce, světelné reklamy, světelná 3D písmena, panely a totemy, billboardy a megaboardy, písmena z XPS, označení firem a provozoven atd.

Adresa

Jana Palacha 1195
735 81 Bohumín

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73303127
DIČ:  cz7909095150
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

panely, billboardy, písmena z XPS

Vyrábíme svět. reklamy, svět. 3D písmena, panely, billboardy, písmena z XPS, označení firem...

Kontaktní údaje

E-mail: info@mediawalk.cz
WWW: www.mediawalk.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Nadhajský - Jednatel

Telefon: +420 591 140 572
Mobil: +420 731 048 047
E-mail: obchod@mediawalk.cz

Zdeňka Konečná

Telefon: +420 591 140 572
Mobil: +420 776 212 547
E-mail: info@mediawalk.cz
Další firmy v oboru

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.

Factory velkoplošný tisk s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu reklamy. Specializujeme se na velkoplošný tisk. Dále provádíme digitální tisk, sublimační tisk, sítotisk, rotační sítotisk. Věnujeme se reklamním polepům a zabýváme se rovněž strojovým vyšíváním. Zajišťujeme prodej vlajkových stožárů, výrobu vlajek, cyklodresů, batohů, designových sportovních tašek, kufříků, ledvinek, divadelních rekvizit apod.

ALMA - REKLAMA s.r.o.

Specializujeme se na reklamní služby. Zajišťujeme vypracování grafických návrhů, navržení materiálů, přímou výrobu, dopravu a montáž. Vyrábíme světelnou reklamu, 3D loga, nápisy, orientační systémy, reklamní poutače, plakáty, samolepky a mnoho dalšího dle požadavku klienta.