• Detail firmy

Jaromír Kryštof

Základní popis

Nabízím potisk reklamních i osobních předmětů na zakázku.

Adresa

Sopotnice 239
561 15 Sopotnice

Okres: Ústí nad Orlicí
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49989979
  • Maloobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Potisk reklamních předmětů

Nabízím potisk reklamních i osobních předmětů na zakázku. Potisknu, hrnky, talíře, štamprlata, půllitry, kachlíky, vybrané druhy krytů telefonů, keramické pivnní tácky, magnetky. Potisk provádím ve foto kvalitě. Navrhnu grafiku i slogany.

Kontaktní údaje

E-mail: krytom-obchod@seznam.cz
WWW: www.krytom.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Kryštof - Majitel

Mobil: +420 774 425 111
E-mail: krytom-obchod@seznam.cz
Další firmy v oboru

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.

ROSS, s.r.o.

Vyrábame svetelné reklamy, 3D plastické nápisy, boxy a výstrče, interiérovú reklamu, LED displeje, citylighty, totemy a pylóny, markízy a terasy, bann

Jaroslav Blažek

Zabýváme se výrobou fotoobkladů na zakázku. Nanášíme jakékoliv obrázky či fotky na keramické obklady, sklo a plátno dle předlohy z fotografií dodaných zákazníkem nebo z naší galerie. Jedná se o novinku v úpravě interiérů. Obklady lze aplikovat do koupelen, chodeb, hal, bazénů, restaurací, kanceláří apod. Další naší činností je rozvoz hotových jídel po Kladně a okolí pro firmy i domácnosti.