• Detail firmy

Jaromír Kramný

Základní popis

Naší hlavní specializací je komplexní řešení interiérů a celková realizace díla na klíč, včetně montáže, servisu a záručního i pozáručního servisu.

Adresa

Stěbořice, Jamnice 37
746 01 Jamnice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18474918

Výrobky, činnosti

Vyrábíme stolařský a truhlářský nábytek.

Naší hlavní specializací je komplexní řešení interiérů a celková realizace díla na klíč, včetně montáže, servisu a záručního i pozáručního servisu. Navrhujeme a vyrábíme všechny druhy stolařského a truhlářského nábytku a interiérových doplňků.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 552 309 599
E-mail: stolarstvi@kramny.eu
WWW: www.stolarstvi.kramny.eu

Kontaktní osoba

Jaromír Kramný - Majitel

Mobil: +420 605 517 308
Další firmy v oboru

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

KOS - PO Ostrava, s. r. o.

Zabýváme se výrobou, dodávkami a montážemi protipožárních dřevěných i ocelových požárních dveří a stěn. Nabízíme protipožární dveře kazetové, protipožární dveře prosklené, protipožární dveře ocelové, protipožární ocelová dvířka, protipožární prosklené stěny, protipožární ocelové stěny, protipožární ucpávky, dřevěné prosklené stěny, ocelové prosklené stěny a samozavírače.

Stolařství Adam Haluška

Specializujeme na stolařskou výrobu. Vyrábíme kuchyňské linky, vestavěné skříně, nábytek, dveře, plovoucí podlahy, obložkové zárubně a další.