• Detail firmy

Jaromír Kováček

Základní popis

Nabízíme stavby a rekonstrukce domů na klíč, bytů a bytových jader, rekonstrukce koupelen, opravy elektroinstalací a zdiva, zemní práce a demolice.

Adresa

Lučina 338
739 39 Lučina

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68354959
DIČ:  CZ6107300551

Výrobky, činnosti

Stavby a rekonstrukce domů, bytů

Kontaktní údaje

Mobil: +420 737 556 108
E-mail: info@stavby-ploty-zahrady.cz
WWW: www.stavby-ploty-zahrady.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Kováček - Majitel

Další firmy v oboru

ČECH - ENGINEERING, a.s.

Zabýváme se komplexní výstavbou pozemních a inženýrských staveb. Poskytujeme architektonické a inženýrské služby a související technické poradenství.

TANDEM Group, spol. s r.o.

Zabýváme se revitalizací rodinných a obytných domů i průmyslových objektů. Provádíme revitalizaci budov od výměny oken a vchodových dveří, celkových oprav lodžií a balkónů, po opravy fasád a zateplení. Realizujeme průmyslové izolace tepelné, chladové izolace a zvukové izolace. V neposlední řadě stavíme sádrokartonové příčky a podhledy a střešní pláště.

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.