• Detail firmy

Jaromír Kocián

Základní popis

Nabízíme prodej a realizaci velkoformátových dlažeb a obkladů BIGTILE, LAMINAM, TECHLAM, SANEO a další. V naší prodejně naleznete netradiční a moderní obkladové materiály mnoha odstínů a velikostí až do formátu 3 x 1m. Koupelny od nás jsou zárukou vysoké kvality a designu.

Adresa

Axmanova 534/4
623 00 Brno - Kohoutovice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67053866
DIČ:  CZ770303800
Rok založení:  1999
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Import

Výrobky, činnosti

Koupelny Brno

Kompletní realizace koupelny. Prodáváme a pokládáme velkoformátové keramické obklady a dlažby. Koupelny od nás pro Brno a okolí ve vysoké kvalitě a designu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 128 788
E-mail: A1obklady@gmail.com
WWW: www.a1obklady.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Kocián - Jednatel

Prodejna Vzorkovna

Mobil: +420 775 755 455

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

UNICON spol. s r.o.

Firma na trhu působí především v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí včetně opláštění. K našim realizacím nabízíme i komplexní dokumentaci. Dále zajišťujeme výrobu a prodej betonových prefabrikátů a jiné stavební konstrukce. Nabízíme stropní systémy, betonové patky, atypické sloupy, bednící betonové tvárnice a další. Veškeré informace a naše výroba na webových stránkách.

Rostislav Marek

Poskytujeme pronájem limuzín Lincoln s řidičem. Nabízíme limuzíny pro firemní akce, rozvoz VIP osob, reklamní akce, doprava na letiště, svatby, narozeniny a party.

VODOVODNÍ-BATERIE-ESHOP, s.r.o.

Provozujeme internetový obchod zaměřený na prodej vodovodních baterií, koupelnových doplňků, filtrace vody a dalšího instalatérského zboží. Nabízíme vodovodní baterie v mnoha typových provedeních a různých značek, se zárukou až 5 let. Námi dodávané baterie jsou vyrobeny z mosazi s pochromovanou úpravou. S výběrem Vám rádi poradíme. Všechno zboží máme skladem, expedujeme ihned po objednání.