• Detail firmy

Jaromír Havránek

Základní popis

Výroba Vedle parapetních desek, obkladů schodů, nosných schodů, soklů a bazénových lemů vyrábíme také další produkty.Kuchyňské desky, koupelnové desky

Adresa

Tikovická 55
664 44 Ořechov

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65782305
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kamenické práce

výroba, montáž ▪umělý kámen (imitace mramoru a žuly) a pískovec

Kontaktní údaje

E-mail: info@betop.cz
WWW: www.betop.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Havránek - Majitel

Mobil: +420 775 965 642

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KÁMEN design, s.r.o.

Specializujeme se na zpracování přírodního kamene. Dovážíme žulu, mramor, pískovec a onyx. Vyrábíme žulové kuchyňské desky, koupelnové desky, parapety, dlažby různých formátů, obklady stěn interiérů i exteriérů. Provádíme opravy, renovace a broušení podlah.

Dlaždičské práce Hőfer Zdeněk

Provádíme kvalitní pokládku kamenných kostek, mozaiky, kamenných odseků, kamenných ploten, zámkových dlažeb jak do sypkých materiálů tak do betonu, dále pokládku obrubníků kamenných i betonových. Ceny dohodou podle velikosti zakázky. Naše práce je naší vizitkou. V případě zájmu o více informací nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

Mgr. Zdeněk DVOŘÁK

Zajišťujeme řezání, tvarování a konečnou úpravu ozdobného a stavebního přírodního kamene. Dovážíme žulové deskoviny, kterou zpracováváme pro velkoodběratele i maloodběratele. Vyrábíme a prodáváme pomníky, pomníkové díly, dlažby, náhrobní doplňky a zahradní architekturu.