• Detail firmy

Jaromír Francl

Základní popis

Potřebujete novou podlahu? Kontaktujte nás! Zabýváme se prodejem a montáží podlah značek Parador, Balterio, Novilon a Fatra. Montujeme dveře a zárubně Sapeli a Masonite

Adresa

Jablonského 608/5
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  72233249
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej a montáž

Zabýváme se prodejem a montáží podlah značek Parador, Balterio, Novilon a Fatra. Montujeme dveře a zárubně Sapeli a Masonite

Kontaktní osoba

Jaromír Francl - Majitel

Mobil: +420 603 227 828
E-mail: franclj@volny.cz
WWW: www.a3podlahy.cz
Další firmy v oboru

MADER Interiéry s.r.o.

Specializujeme se na prodej podlahových krytin. Nabízíme přírodní podlahové krytiny, parkety, lamináty a koberce. Veškeré podlahové krytiny pokládáme, betonový povrch před pokládkou upravíme. Prodáváme a montujeme žaluzie a markýzy, čistíme koberce a PVC. Prodáváme záclony a dekorační látky včetně látek čalounických. Sušice a jižní Čechy.

Martin Štraub

Naše společnost realizuje pokládky PVC, koberců, vinylových a plovoucích podlah. Dále se věnujeme stínící technice. Prodáváme a montujeme exteriérové i interiérové žaluzie a rolety, plisé, markýzy či sítě proti hmyzu. Nabízíme rovněž stínění střešních oken. Součástí poskytovaných služeb jsou malířské a lakýrnické práce. Námi dodávané produkty jsou vysoce kvalitní, garantujeme Vám 100% spokojenost!

DRUŽSTVO CEMENTÁŘŮ, družstvo

Zabýváme se výrobou a prodejem betonových dlaždic a zámkové dlažby, obrubníků, krajníků, žlaby, vegetačních prvků, kanalizačních šachet, zdicích a plotových tvárnic, ztraceného bednění, betonových cihel a mnoho dalšího.