• Detail firmy

Jaromír Chovančík

Základní popis

Návrhy, výroba a montáž atypického nábytku. Nabídka kuchyňských linek, vestavěných skříní, dveří, vybavení dětských a obývacích pokojů či kanceláří.

Adresa

Lípa 41
763 11 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75699443

Výrobky, činnosti

Návrhy, výroba a montáž atypického nábytku.

Nabídka kuchyňských linek, vestavěných skříní, dveří, vybavení dětských a obývacích pokojů či kanceláří.

Kontaktní osoba

Jaromír Chovančík - Majitel

Mobil: 603 382 107
Mobil: 604 612 672
E-mail: woodline@email.cz
WWW: www.wlc.cz
Další firmy v oboru

Ing. Vladimír Marek - Zakázková výroba nábytku

Zaměřujeme s se na zakázkovou výrobu nábytku. Zajišťujeme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní výklopných postelí a dalšího nábytku. Výrobu zajišťujeme z masivu, lamina nebo přírodní dýhy.

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.

INTERIERY TOMAN s.r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na zakázkovou výrobu nábytku. Vyrobíme Vám jakýkoliv nábytek dle Vašeho nebo námi navrženého návrhu, včetně atypického. Na všechen náš nábytek poskytujeme 3-letou záruku. Ve spolupráci s našimi obchodními partnery zajistíme rovněž další služby, které s instalaci nábytku souvisí, jako např. dodání elektrospotřebičů, sanity apod.