• Detail firmy

Jaromír Blažek

Základní popis

Provádíme elektroinstalace, revize, elektronické zabezpečovací a kamerové systémy EZS / CCTV, alarmy, elektronické požární systémy EPS, domovní dorozumívací systémy - domácí telefony. Dále řešíme přístupové a docházkové systémy, počítačové sítě.

Adresa

Chuchelna 176
513 01 Semily

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69867071
DIČ:  CZ7903313440

Kontaktní údaje

E-mail: blazek@elektrotech.cz
WWW: www.elektrotech.cz

Kontaktní osoba

Jaromír Blažek - Majitel

Telefon: +420 777 067 052
E-mail: blazek@elektrotech.cz
Další firmy v oboru

SLF s.r.o.

Zajišťujeme veškeré zámečnické práce. Zabýváme se kovoobráběním a strojírenskou výrobou. Provádíme elektroinstalace - rozvody, instalace a opravy elektrických strojů, revize vyhrazených elektrických zařízení.

Filip Friedman

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže plynovodů, vodovodů, odpadů a elektrorozvodů. Zajistíme pro Vás výměny vodoměrů, baterií, WC, elektrických ohřívačů vody či plynových spotřebičů a veškeré zednické práce. Zajišťujme revize plynovodů, kouřovodů a elektroinstalací. Naše služby poskytujeme v Libereckém a Středočeském kraji a v Praze.

COMPO PRAHA ELEKTRO s.r.o.

Navrhujeme řešení interiérových prostor včetně řemeslné realizace. Tvoříme virtuální návrhy, zajišťujeme bydlení na klíč a zabýváme se kompletní rekonstrukcí veřejných i soukromých prostor. Máme bohaté zkušeností s elektrickou instalací celého bytu i nově budované kuchyně nebo pokoje. Zabýváme se distribucí čalounických potahovaných látek a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům.