• Detail firmy

JARO REAL, s.r.o.

Základní popis

Připravujeme a prodáváme stavební pozemky v blízkém okolí Prahy. Aktuálně: Pozemky v Úvalech u Klánovického lesa, jen 25 minut vlakem do centra.

Adresa

Střimelická 2495/8
141 00 Praha 4 - Záběhlice

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27203786
DIČ:  CZ27203786

Výrobky, činnosti

Prodej stavebních pozemků

JARO REAL se zaměřuje na realitní činnost v oblasti Prahy a okolí. Pro koncové klienty i dodavatele rodinných domů buduje komfortní lokality se stavebními parcelami a připravuje lokality s nízkoenergetickými rodinnými domy.

Kontaktní údaje

E-mail: info@jaroreal.cz
WWW: www.novepozemky.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Jiří Vajner - Jednatel

Mobil: +420 602 306 589
E-mail: info@jaroreal.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Slunečné terasy s.r.o.

Hlavní činností jsou developerské projekty menšího rozsahu a inženýrská činnost. Zaměřujeme se na nízkonákladové domy, převážně dřevostavby v lokalitách v blízkém okolí Prahy. Našimi klienty jsou převážně mladé začínající rodiny.

Profi-kancelář Praha s.r.o.

Podporujeme vaše podnikání: pokud chcete založit s.r.o. nebo koupit ready-made firmu, ušetřit za kancelář pomocí virtuálního sídla, tzv. virtuální kanceláře nebo poradit s organizací, účetnictvím či marketingem, jsme zde pro vás.

Petr Mikulášek - KLEZA

Činnost naší společnosti je již od počátku zaměřena na klempířské, zámečnické a montážní práce. Specializujeme se na výrobu vzduchotechnických potrubí, výrobu kompostérů z pozinkovaného plechu a výrobu skládacích plechových garáží. Naše společnost má dlouholetou tradicí a ve svém oboru patříme mezi skutečné profesionály. Věnujeme se rovněž nákupu a prodeji realit.