• Detail firmy

JARO CL, s.r.o.

Základní popis

Čištění průmyslových provozů, hal, skladů, garáží. Čištění technologických celků, nosných konstrukcí, vzduchotechniky, inženýrských sítí, výtahů. Úklid administrativních budov a nákupních center. Úklid staveb před dokončením. Čištění střech a okapů.

Adresa

Mariánská 212/10
470 01 Česká Lípa

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28687621
DIČ:  CZ28687621
  • Služby

Výrobky, činnosti

Čištění průmyslových provozů, hal, skladů, garáží.

Kontaktní údaje

E-mail: jaro.cl@email.cz

Kontaktní osoba

Jaroslav Urban - Jednatel

Mobil: 602 474 844
WWW: www.uklid-jaro.cz

Gabriela Urbanová - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

POLYGON, spol. s r.o.

Provádíme veškeré úklidové činnosti vnitřních i venkovních prostor - pravidelné i jednorázové úklidy kanceláří, budov, bytů, úklidy po rekonstrukci, úklidy sklepů a půdních prostor, mytí oken apod. Zajišťujeme rovněž správu nemovitostí. Další naší činností je kompletní vedení účetnictví a mzdové agendy.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.

DASPET s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetní, daňové a mzdové agendy. Nabízíme profesionální účetní a daňové poradenství včetně odborného zastupování na úřadech. Zpracováváme výkazy pro INTRASTAT a poskytujeme odbornou pomoc při tvorbě účetní metodiky. Věnujeme se také údržbě a správě nemovitostí či úklidovým službám.