• Detail firmy

Jarmila Weissová EKOMA

Základní popis

Nabídka služeb vzdělávací a poradenské agentury, rekvalifikačních kurzů pro účetní a realitní makléře, zpracování účetnictví a daní, doučování.

Adresa

28.října 1142/168
709 00 Ostrava - Hulváky

Okres: Ostrava-město
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  22983546

Výrobky, činnosti

Účetní a auditorské služby

Nabídka služeb vzdělávací a poradenské agentury, rekvalifikačních kurzů pro účetní a realitní makléře, zpracování účetnictví a daní, doučování.

Kontaktní údaje

E-mail: jarmilaw@post.cz

Kontaktní osoba

Jarmila Weissová - Majitel

Mobil: +420 733 524 982
E-mail: jarmilaw@post.cz
WWW: www.ekomaostrava.cz
Další firmy v oboru

PROVA, s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Nabízíme daňové poradenství, zpracování daňových přiznání, služby mzdového účetnictví, vypracování účetních závěrek i mimořádných účetních závěrek, kontroly účetnictví, rekonstrukce účetnictví a chybějících účetních podkladů, zpracování a dodání statistických výkazů a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s řešení jakékoliv účetní a daňové situace.

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.

Účetnictví - Ing. Andrea Šrubařová s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Zajišťujeme vedení daňové evidence pro plátce i neplátce DPH, zpracování přiznání k dani, měsíční zpracování mezd, zastupování před finančním úřadem a také zpracování přehledů pro OSSZ. Věnujeme se založení obchodních společností od A do Z.