• Detail firmy

Jarmila Vašková

Základní popis

Vedení účetnictví a daňové evidence včetně daňového přiznání pro OSVČ a menší firmy, zpracování mezd.

Adresa

Osvoboditelů 16
747 64 Velká Polom

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  74274465

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví a daňové evidence

Vedení účetnictví a daňové evidence včetně daňového přiznání pro OSVČ a menší firmy, zpracování mezd.

Kontaktní údaje

E-mail: jarka.vaskova@centrum.cz

Kontaktní osoba

Jarmila Vašková - Majitel

Mobil: 607 728 849
E-mail: jarka.vaskova@centrum.cz
Další firmy v oboru

PROVA, s.r.o.

Poskytujeme komplexní účetní služby pro FO i PO. Nabízíme daňové poradenství, zpracování daňových přiznání, služby mzdového účetnictví, vypracování účetních závěrek i mimořádných účetních závěrek, kontroly účetnictví, rekonstrukce účetnictví a chybějících účetních podkladů, zpracování a dodání statistických výkazů a mnoho dalšího. Pomůžeme Vám s řešení jakékoliv účetní a daňové situace.

DÚOPAM, s. r. o.

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro malé i velké organizace. Zajišťujeme podvojné účetnictví, daňovou evidenci, vedení mzdové agendy, zpracování mezd, rekonstrukci účetnictví, zastupování na úřadech, zpracování daňových přiznání, daňové poradenství či vedení personální agendy.

ABC.ENTERPRISE a.s.

Poskytujeme kompletní služby v oblasti účetnictví, daňové agendy, personalistiky a ekonomického poradenství. Nabízíme ekonomické a finanční poradenství pro začínající i zkušené podnikatelé, externí vedení účetnictví, účetní supervizi, mzdové poradenství, zpracování daňových přiznání, personální audit a mnoho dalšího. Zajišťujeme i pronájem sídla společnosti.