• Detail firmy

Jarmila Prokopová

Základní popis

Postarám se o vedení účetnictví, daňové evidence, personální a mzdové agendy, zpracování účetní uzávěrky a všech daňových přiznání. Nabízím přehledy na sociální a zdravotní pojištění, zastupování na úřadech, a rekonstrukce účetnictví.

Adresa

Ženíškova 2401/6
400 11 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12758787

Výrobky, činnosti

Účetnictví a daňová evidence pro PO i FO

Kontaktní údaje

E-mail: amaja@seznam.cz
WWW: www.amaja.cz

Kontaktní osoba

Jarmila Prokopová - Majitel

Mobil: +420 777 283 362
E-mail: amaja@seznam.cz
Další firmy v oboru

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

DEBIT-SET s.r.o.

Nabízíme vedení daňové evidence a kompletní zpracování účetnictví. Zajišťujeme vedení mzdové a personální agendy. Poskytujeme služby fyzickým a právnickým osobám nebo neziskovým organizacím.

ACTA s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetnictví. V rámci naší činnosti zajišťujeme účetní, daňové a ekonomické poradenství a ve spolupráci s auditorským partnerem zajistíme i audity. Náš tým zkušených účetních poradců Vám nabízí služby na profesionální úrovni. Rádi Vás o tom přesvědčíme.