• Detail firmy

Jarmila Poslední

Základní popis

Nabízíme tiskové služby, digitální, ofsetový i velkoformátový tisk, řezanou grafiku, vizitky, letáky, knihy, kalendáře, plakáty, polepy aut a jiné.

Adresa

Polská 1664/15
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  63641968
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nabízíme tiskové služby

digitální, ofsetový i velkoformátový tisk, řezanou grafiku, vizitky, letáky, knihy, kalendáře, plakáty, polepy aut a jiné.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 627 349
E-mail: tisk@fastdigi.cz
WWW: www.fastdigi.cz

Kontaktní osoba

Jarmila Poslední - Majitel

. Poslední - Jednatel

Mobil: +420 602 627 349
Další firmy v oboru

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

AB PARTY TENT s.r.o.

Společnost zajišťuje pronájem VIP a párty stanů, podlah, pódií, vytápění, elektrocentrál, nábytku (stoly, židle, lavice, bary, popelníky, odpadkové koše, šatny), ozvučení, osvětlení a projekce.

Skinzone s.r.o.

Zabýváme se výrobou ochranných fólií na mobily, tablety, notebooky a další elektronická zařízení. Nabízíme ochranné fólie, samolepky s 3D efektem, designové kryty na mobil, dekorativní samolepky, tvrzená skla na mobily, dekorativní skiny na mobil, tablet či notebook. Vybírat si můžete s mnoha variací na našich stránkách nebo Vám vytvoříme skin dle Vašeho návrhu.