• Detail firmy

Jarka Hrnčárková

Základní popis

Nabízí profesionální služby v oblasti tvorby fotografií a fotomontáží pro komerční i soukromé klienty. Rychle, kvalitně a přesně podle Vašich představ!

Adresa

Písecká 909
391 65 Bechyně

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88567818
Rok založení:  2012
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- fotografie, desing grafický, fotomontáže.

Kontaktní údaje

WWW: jarka-hrncarkova.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jarka Hrnčárková - Jednatel

Mobil: +420 725 927 195
E-mail: jarka@jarka-hrncarkova.cz
Další firmy v oboru

LIVEFOTO.cz

Poskytujeme komplexní fotografický servis. Nabízíme reportážní, svatební a reklamní fotografie. Fotografujeme interiéry a exteriéry, rodinné události, maturitní plesy, eventy apod. Chcete originální, stylovou, zajímavou fotografii? Neváhejte nás kontaktovat, uděláme pro Vás maximum. Věříme, že budete spokojeni.

Michal Duda

Fotím portréty, figurální, módní, reklamní a reportážní fotografie. Nabízím fotografování společenských akcí a kalendářů, tvorbu reportáží i produktových fotografií. Vlastním fotografický ateliér v Borovanech. Zaměřuji se zejména na okr. České Budějovice a okolí.

Dorian HANUŠ

Smyslem je pomoc zákazníkům v realizaci jejich přání a potřeb v oblasti dokumentární a reklamní tvorby. Potřebujete reportážní fotografie, výtvarnou či reklamní fotografii nebo videokatalog svých výrobků a služeb? Samozřejmě Vám nabízíme také reklamní a výukové videopořady, stejně jako reportáž či dokument z Vašich akcí. Video Vám natočíme a zpracujeme. Vše umíme zachytit i pod vodou.