• Detail firmy

JAREX PRO s.r.o.

Základní popis

Provoz restaurace. Možnost pořádání oslav, rautů, privátních a firemních večírků či jiných akcí. Nabízíme velkoplošné promítání sportovních pořadů.

Adresa

Na Pankráci 1597/76
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  04934237

Výrobky, činnosti

Restaurace s možností firemních akcí

Kontaktní údaje

Telefon: +420 272 924 492
WWW: www.sbcentrum.cz

Kontaktní osoba

MARTIN KOCH - Jednatel

Mobil: +420 602 313 499

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Bašta a spol., s.r.o.

Provozujeme restauraci Bašta a zabýváme se výrobou vlastního piva. Pochutnat si můžete na různě připravené pečené kachně, zapít jídlo výborným pivem nebo si prohlédnout pivovar. Jako dezert nabízíme domácí italskou zmrzlinu bez přidaných chemických látek, kterou dodáváme do kaváren, hotelů, cukráren i restaurací.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

MAT CLUB s.r.o.

Nabízíme pronájem kinosálu a restaurace. Kinosál i restaurace jsou vhodné pro soukromé i firemní akce, zajistíme i kompletní catering. Provozujeme půjčovnu DVD a Blu-ray disků s více než 2000 tituly.