• Detail firmy

Jarek Materna

Základní popis

Design interiéru na míru Vašim potřebám s estetickým nábojem, nápadem a logikou. Navrhuji atypický a originální nábytek. Spolupráce s kvalitními nábytkářskými firmami. Nabízím design výrobků v tvůrčím procesu od nápadu, přes 3Dvizualizace, po modely.

Adresa

Havlíčkova 464
742 83 Klimkovice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  75583330

Výrobky, činnosti

Atypický a originální nábytek

Kontaktní osoba

Jarek Materna - Majitel

Mobil: +420 721 461 322
E-mail: jaro.mat@seznam.cz
WWW: www.loknok.cz
Další firmy v oboru

Milan Šindler - stolařství

Společnost pana Šindlera se zabývá dřevařskou výrobou na zakázku. Vše vyrábí dle požadavku svých zákazníku. Nabízí Vám výrobu dřevěných-samonosných schodišť, případně v kombinaci se sklem a kovem, obkladů betonových schodišť, nábytku ze dřeva, ekologického nábytku do dětských pokojů, vestavěného nábytku, kuchyňských linek a dalších. Zajišťuje také počítačové vizualizace.

Marek Soldán

Zaměřujeme se na navrhování a realizaci nábytku kompletně na zakázku dle Vašich individuálních přání. Zhotovujeme kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský nábytek, obývací stěny, koupelnový nábytek, postele a noční stolky, knihovny komody a také nábytek do dětských pokojů. Provádíme zednické práce, montáž sádrokartonu, drobné zednické práce včetně následujícího úklidu.

Rostislav Gabzdyl - STOLAŘSTVÍ

Naše stolařství poskytuje kvalitní práce v oblasti výroby zakázkové nábytku. Zabýváme se výrobou kuchyňských linek, kancelářského nábytku, nábytku do interiéru, schodišť a mnoho dalšího.