• Detail firmy

JAPO - transport s.r.o.

Základní popis

Mezinárodní a vnitrostátní doprava, spedice, logistika, skladování. Servis nákladních a osobních vozidel, prodej náhradních dílů a příslušenství.

Adresa

Vintrovna 395/25
664 41 Popůvky

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26298295
DIČ:  CZ26298295
Rok založení:  1991
Počet zaměstnanců:  200
  • Služby

Výrobky, činnosti

Doprava, spedice, logistika, skladování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 513 030 150
Fax: +420 547 239 546
E-mail: japo@japotransport.cz
WWW: www.japotransport.cz

Kontaktní osoba

Lenka Píšková

Další firmy v oboru

DOBROVOLNÝ, s.r.o.

Zabýváme se speciální přepravou v rámci vnitrostátní a mezinárodní přepravy. Provádíme přepravu nadrozměrných nákladů, těžkotonážní přepravu a přepravu těžkých nákladů. Zajistíme přepravní povolení, spediční činnost, doprovod nadměrných nákladů, průjezd přepravních tras nebo pojištění nákladů.

KaP trans servis, s.r.o.

Jsme přepravní firma zabývající se přepravou zboží (balíky a palety) po většině vnitrostátní. A to dodávkovými vozidly převážně Iveco Daily, s nosností 1,5 t a kubaturou nákladu kolem 17m3. Nabízíme službu, která má VYTĚŽOVACÍ charakter.

SEBUS s.r.o.

Zabýváme se autobusovou dopravou a nákladní kamionovou dopravou. Zajišťujeme přepravu osob po celé ČR i Evropě a pravidelnou linkovou dopravu v Jihomoravském kraji. Disponujeme moderním autobusovým vozovým parkem. Kamionová doprava je zajišťována tahači Scania. Fotografie autobusů a nákladních vozů naleznete na našich webových stránkách.