• Detail firmy

JAPETAX s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme kompletní daňový servis. Zastupujeme klienty při jednání s úřady. Také zpracováváme účetnictví a daňovou evidenci.

Adresa

Větrná 2718/12
400 11 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28700945

Výrobky, činnosti

Zajišťujeme kompletní daňový servis.

Zajišťujeme kompletní daňový servis. Zastupujeme klienty při jednání s úřady. Také zpracováváme účetnictví a daňovou evidenci.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 475 200 217
Mobil: +420 603 225 619
E-mail: info@japetax.cz
WWW: www.japetax.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Tůma - Jednatel

Ing. Petra Tůmová - Burešová - Jednatel

Další firmy v oboru

DEBIT-SET s.r.o.

Nabízíme vedení daňové evidence a kompletní zpracování účetnictví. Zajišťujeme vedení mzdové a personální agendy. Poskytujeme služby fyzickým a právnickým osobám nebo neziskovým organizacím.

EKODAT LITVÍNOV s. r. o.

Naše společnost se zabývá zpracováním podvojného účetnictví, komplexním zpracováním mezd, daňového poradenství a zajištěním auditu. Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatele, družstva a neziskové organizace. Vedení mzdové evidence a personalistiky. Nabídka poradenství. Neváhejte se na nás obrátit. Těšíme se na naši budoucí spolupráci.

Josef Augusta

Poskytujeme komplexní účetní a daňové služby. Zajišťujeme externí vedení účetnictví, vedení mzdové agendy, personální poradenství, externí účetní a daňové poradenství. Rovněž také provádíme poradenství pro začínající firmy a živnostníky včetně poradenství při zakládání živnosti.