• Detail firmy

Janovský - Štiegler a spol. v. o. s.

Základní popis

Provádění oprav, montáží a servisu čerpací techniky včetně převíjení elektromotorů a oprav všech typů průmyslových armatur.

Adresa

Opatovice nad Labem
533 45 Opatovice nad Labem

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60110732
DIČ:  248-60110732
Rok založení:  1994
Počet zaměstnanců:  15

Výrobky, činnosti

Průmyslové armatury

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 536 035
Mobil: +420 602 165 243
Fax: +420 466 536 035
E-mail: jan.sti@volny.cz

Kontaktní osoba

Janovský - Majitel, Jednatel

Štiegler - Majitel, Jednatel

Další firmy v oboru

MEDIUM projekt v.o.s.

Zabýváme se projektováním a inženýrskou činností v oblasti kanalizací, vodovodů, plynovodů a horkovodů, včetně zajištění stavebního dozoru. Poskytujeme poradenské služby při žádostech o dotace.

MSYM s.r.o.

Specializujeme se na kovoobrábění a kovovýrobu. Nabízíme laserové pálení plechů, řezání laserem, vysekávání plechu, ohraňování plechů nebo svařování konstrukcí. Realizujeme soustružení, práci na CNC ohýbačce trubek, lisování plechu a další práce na CNC strojích. Zaměřujeme se na velkou sériovou výrobu, ale i kusové zakázky - vždy dle požadavku zákazníka.

Kvasník - Vecek spol. s r.o.

Naše společnost se zaměřuje především na kovoobrábění a jemné zámečnictví. Specializujeme na obrábění přesných drobných součástí v malosériích pro elektrotechnický a mikrovlnný obor. Zakázky realizujeme buď dle výkresové dokumentace dodané zákazníkem nebo si výkresovou a technologickou dokumentaci zpracujeme sami dle předloženého vzorku. Umíme zajistit dodavatelský návrh a vývoj mikrovlnných dílů.