• Detail firmy

Janoušek Miroslav, Ing.

Základní popis

Provádím projektovou činnost v oblasti dopravních staveb. Provádím stavebně technické průzkumy a autorský i technický dozor.

Adresa

Krátká 1264
383 01 Prachatice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11336862

Výrobky, činnosti

Projektová činnost v oblasti dopravních staveb.

Provádím projektovou činnost v oblasti dopravních staveb. Provádím stavebně technické průzkumy a autorský i technický dozor.

Kontaktní údaje

E-mail: kdj@raz-dva.cz
WWW: www.ckait.cz/expert/form/0100744

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Janoušek - Majitel

Mobil: 721 941 627
Další firmy v oboru

Bc. Petr Holub - Dřevěné konstrukce

Realizujeme návrhy a výrobu dřevěných konstrukcí jako jsou dřevostavby a krovy. Nabízíme příprava výrobní dokumentace dřevostaveb, krovů, schodišť, pergol a dalších. Zajišťujeme přípravu šablon 1:1 pro výrobu schodišť.

INOMECH s.r.o.

Naše projekční kancelář působí v oboru strojírenství, průmyslové automatizace a mechatroniky s úzkým propojením na vědu a výzkum. Specializujeme se na projektování elektrických zařízení - průmyslová automatizace, obráběcí stroje, laboratorní přístroje, linky aj. Námi vyprojektované zařízení zapojíme a uvedeme do provozu. Poskytujeme outsourcingové služby. Více informací naleznete na www stránkách.

CELET s.r.o.

Vyrábíme a stavíme nízkoenergetické dřevěné domy v certifikovaném systému DIFFUWALL. Stavby dodáváme v provedení na klíč, k dokončení nebo hrubá stavba. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001:2001 pro dřevostavby. Nabízíme služby architekta a projektanta.