• Detail firmy

JanoCo s.r.o.

Základní popis

Provozujeme velkoobchod. Prodáváme barvy, tapety a laky. Dodáváme také lepidla a malířské nářadí dánského výrobce Flügger.

Adresa

Albrechtická 2160/39
794 01 Krnov

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61945188
DIČ:  CZ61945188
Rok založení:  1995
Počet zaměstnanců:  6
  • Velkoobchod

Výrobky, činnosti

Obchod s barvami a laky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 611 789
E-mail: info@janoco.eu
WWW: www.janoco.eu/www/

Kontaktní osoba

JAROSLAV NOSÁL - Jednatel

Telefon: +420 602 755 692
Další firmy v oboru

A.B.STAV - Ivo Karkoška

Věnujeme se komplexní stavební činnosti pro fyzické a právnické osoby, města i obce. Realizujeme kompletní stavební realizace a rekonstrukce dle požadavků zákazníka. Zajišťujeme komerční prostory na klíč. Provádíme nátěry fasád, výmalby interiérů, sádrokartonářské práce, pokládání plovoucích podlah a koberců do různých interiérů, terénní úpravy pozemků a výstavbu komunikací s parkovacími místy.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

TIMO profistavby, s.r.o.

Specializujeme se na realizace pozemních staveb na klíč. Nabízíme revitalizace a zateplování domů, suché výstavby, omítek a dřevostaveb. Zajišťujeme dodávky a montáže oken.