• Detail firmy

Janák Aleš

Základní popis

Luxusní tapety na zeď. Originální samolepící dekorace na zeď do každého pokoje. Na výběr široká nabídka tapet, dětské tapety, přetíratelné tapety, samolepicí fólie, samolepicí dekorace, fototapety, kusové koberce a různé jiné.

Adresa

Zahradní 1215
763 02 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45684103
DIČ:  CZ7407234142

Výrobky, činnosti

Tapety

- originální samolepící dekorace na zeď do každého pokoje. Na výběr široká nabídka tapet, dětské tapety, přetíratelné tapety, samolepicí fólie

Kontaktní údaje

E-mail: tapety@tapetyzlin.cz
WWW: www.tapetyzlin.cz

Kontaktní osoba

Václav Polášek

Telefon: +420 576 771 573
E-mail: tapety@tapetyzlin.cz
Další firmy v oboru

VĚRA NIŽNÍKOVÁ - NIMPEX

Zabýváme se prodejem gumových výrobků. Dodáváme gumové rohože, nesmekavé rohože do sprch a van, zahřívací lahve, ochranné pracovní gumové rukavice a mnoho dalšího.

RADA NÁBYTEK s.r.o.

Naše společnost, sídlící v Brně, se zabývá prodejem českého kancelářského nábytku. Prodáváme kancelářské židle, křesla, stoly, skříně, dětské židle, vybavení do recepcí a zasedacích místnosti či callcenter. V nabídce máme i zdravotní židle. Věnujeme se rovněž grafickým návrhům a vizualizacím. Realizujeme interiéry na klíč. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

ČERMÁKOVÁ ALENA - Dekorace interiérů

Specializujeme se výrobou dekorací do interiérů. Poskytujeme konzultace při výběru vhodné dekorace. Nabízíme výrobu dárkových košů na zakázku i pro firmy.