• Detail firmy

Jana Vandewinkel

Základní popis

Zajišťujeme výuku anglického, německého, holandského či ruského jazyka. Nabízíme … kurzy češtiny pro cizince, překlady a tlumočení.

Adresa

Revoluční 945/9
792 01 Bruntál

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  12668893
  • Služby

Výrobky, činnosti

Překlady a tlumočení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 554 713 216
E-mail: info@livingenglish.cz
WWW: www.livingenglish.cz

Kontaktní osoba

Jana Vandewinkel

Mobil: +420 606 420 605
Další firmy v oboru

Ing. Petr Holub

Provádíme revize zdvihacích zařízení a prohlídky ocelových konstrukcí. Zajišťujeme školení obsluhy zdvihacích zařízení, zpracování analýz rizik, zvláštní posouzení zdvihacích zařízení. Poskytujeme poradenství v oblasti strojírenství, hutnictví, energetiky, stavebnictví či architektury.

Barbara Kolebacz ÚČTO BARBARA

Věnujeme se vedení účetnictví pro FO i PO. Poskytujeme komplexní daňové služby a poradenství. Pro firmy a organizace zabezpečujeme daňový i mzdový servis. Rovněž provádíme kontroly a rekonstrukce účetnictví. Vedeme kurzy a školení účetnictví a také akreditovaný rekvalifikační kurz účetnictví.

Projekční laserová střelnice

Provozujeme projekční laserovou střelnici pro zábavu i střelecký trénink. Mobilní laserová střelnice je zajímavým zpestřením na firemní a společenské akce, teambuilding i oslavy různého charakteru. Rovněž zajistíme půjčení airsoft a vzduchových zbraní. Nabízíme výuku na zbrojní průkaz s teoretickou i praktickou přípravou.