• Detail firmy

Jana Tůmová

Základní popis

Společnost provozuje poradnu vztahů a životních rozhodnotutí, léčbu traumatu, harmonizaci osobnosti, regresní terapie, systemické, individualní a regresní konstelace, léčivý výklad tarotu, čištění prostor od nežádoucích energií,

Adresa

Pod lipou 1495
508 01 Hořice

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46478337
Rok založení:  1993
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- harmonizace duše a ega, léčivý výklad tarotu, léčivé setkání s konstelacemi, zbloudilé duše, regresní terapie.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 651 311
E-mail: setkaniskonstelacemi@gmail.com
WWW: www.jana-tumova.cz

Kontaktní osoba

Jana Tůmová - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.

LUTOMA s. r. o.

Nabízíme výkup a prodej nevyužitých zásob průmyslového charakteru, nářadí, nástrojů, strojů, zařízení a různých zásob. Prodáváme svěráky, profilové nůžky, vysekávací lis, vlnitý plech, signovačky, bazénovou chemii a různé elektrické nářadí. Specializujeme se na výkup kovů, materiálu z tvrdokovu a drahých kovů. Provádíme likvidace kovových odpadů.

Lucie Tůmová

Zajišťuji kompletní servis služeb a poradenství v oblasti realit. Zprostředkuji prodej či koupi nemovitosti v Praze a okolí. Mám řadu spokojených klientů, jejichž zkušenosti naleznete na mých webových stránkách. Chcete prodat nebo koupit nemovitost? Neváhejte se na mě obrátit. Jsem certifikovaný realitní makléř RAČR a jsem členem Realitní komory ČR.