• Detail firmy

Jana Ševčíková

Základní popis

Dodávání technologie pro vakuové balení potravin. Výroba a distribuce vakuových sáčků, CPP sáčků perforovaných a neperforovaných, smrštitelných vakuových sáčků, PE sáčků a fólií.

Adresa

Poštovní 1307
739 11 Frýdlant nad Ostravicí

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  48760153
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Dodávání technologie pro vakuové balení potravin.

Dodávání technologie pro vakuové balení potravin. distribuce a servis balicích strojů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 777 666 201
Mobil: +420 775 066 201
E-mail: ja.sevcikova@jp-obaly.cz
WWW: www.jp-obaly.cz

Kontaktní osoba

Petr Ševčík - Jednatel

Mobil: +420 775 066 201
E-mail: pe.sevcik@jp-obaly.cz
Další firmy v oboru

AIRPLAST s.r.o.

Provádíme vakuové tváření plastů v maximálním rozměru 195 cm x 85 cm x 50 cm a tloušťky 5 mm. Nabízíme vlastní návrhy forem včetně vytvoření designu, zajišťujeme výrobu forem včetně doplňků. Tváříme všechny druhy plastů v kusové i malosériové výrobě. Vyrábíme modely a odlitky, pružné měkké formy, tvrdé formy, přepravní ochranné obaly, kufříky na nářadí i užitné nástavby.

KST MEMBRANE s.r.o.

Prodáváme kvalitní, certifikované hydroizolace - asfaltové pásy, PVC i TPO fólie, tepelné izolace - EPS, XPS i MW. Dále nabízíme OSB desky, sádrokartony, fólie a další materiál. Na hydroizolace poskytujeme až 15-ti letou záruku! U nás zakoupený materiál Vám dopravíme na stavbu, případně Vám zprostředkujeme rovněž realizaci stavby vč. technického poradenství. Garantujeme zajímavé ceny!

PACK SHOP Model Obaly, a. s.

PACK SHOP, součást společnosti Model Obaly a. s., se již od roku 1995 zabývá prodejem standardního sortimentu obalů z vlnité, hladké a kašírované lepenky a dalšího balicího materiálu. Velkou výhodou je možnost okamžitého odběru, protože veškeré zboží, které nabízíme, je neustále k dispozici na skladě. Pobočka Pack Shop, Model Obaly a.s., Bečovská 1279/15, 104 00 Praha 10 - Uhříněves.