• Detail firmy

Jana Schillerová

Základní popis

Nabízíme poradenství v oblasti výživy.

Adresa

Karla Rachůnka 1132/2
184 00 Praha 8 - Dolní Chabry

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62454641

Výrobky, činnosti

Poradenství

Nabízíme poradenství v oblasti výživy. Specializujeme se na redukci váhy, detoxikaci organismu, zásodotvornou regeneraci, výživu sportovců a výživu dětí. Nabízíme individuální přístup.

Kontaktní údaje

E-mail: dietlinie@gmail.com
WWW: dietlinie.cz

Kontaktní osoba

Jana Schillerová - Majitel

Mobil: +420 607 404 444
E-mail: dietlinie@gmail.com
Další firmy v oboru

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

Qconex v.o.s.

Zaměřujeme se na služby v oblasti manažerského poradenství. Poskytujeme poradenství pro: zavedení systému jakosti, zavedení environmentálního systému řízení, zavedení systému řízení bezpečnostních rizik. Pořádáme školení a semináře.

Business Network CZ s.r.o.

Zabýváme se konzultačními službami v oblasti obchodní a marketingové komunikace. Spolupracujeme při pořádání mezinárodních výstav a veletrhů. Poskytujeme služby marketingové podpory a B2B networkingu.