• Detail firmy

Jana Šatalíková

Základní popis

Krejčovská dílna zaměřená na zakázkovou výrobu dámských , dětských a pánských oděvů včetně oprav s nabídkou materiálů a poradenství v oblasti mody.

Adresa

Merklín 33
362 34 Merklín

Okres: Karlovy Vary
Kraj: Karlovarský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61797821
  • Služby

Výrobky, činnosti

Zakázková výroba oděvů.

Kontaktní údaje

E-mail: krejcovstvi-jana@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jana Šatalíková - Majitel

Mobil: +420 724 049 781
E-mail: krejcovstvi-jana@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZANARDI TRADE

Naše oblečení je vysoce ceněna mezi zákazníky, o čemž svědčí i trvalou spolupráci s mnoha různých obchodech po celé zemi. Silný zájem o naše produkty nás povzbuzuje k tvůrčí činnosti, neustálé zlepšování kvality našeho oblečení a hledání nových technologických řešení.

Firma Usługowo-Handlowa Rafał Niedbalski

Byli jsme na trhu od roku 2013. Zabýváme se prodejem textilu, nábytku, tapet, doupatech, a polštáře. Díky několikaleté zkušenosti v prodejním Naše společnost se těší výborné umístění. My charakterizují spolehlivost. Zaručujeme atraktivní podmínky a slevy. Neustále zlepšovat kvalitu vyráběného nábytku, stejně jako výrobky. Zveme vás seznámit s nabídkou společnosti.

Brand Manufacturer of socks & tights MILUSIE A.A.Ł. Broniarczyk

Naše firma se zabývá výrobou bavlněných a tenké punčochové kalhoty, ponožky, zakolanówek a kolenem. Naše výrobky jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Nabízíme Vám také sezónní kolekce. Firma má velkou důvěru v polském trhu. Chceme, aby náš klient byl spokojen se spoluprácí, a podporovat naše společnost prostřednictvím prodeje našich produktů.