• Detail firmy

Jana Radová

Základní popis

Prodáváme nábytek z masivu i laminu od českých výrobců. V nabídce naleznete ložnice, sedací soupravy, obývací stěny, válendy, matrace, židle a stoly.

Adresa

Na stráni 73
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48693880
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

nábytek

Kontaktní údaje

Telefon: +420 732 763 534
Telefon: +420 312 240 436
Fax: +420 312 240 436
E-mail: nabytek.radova@seznam.cz
WWW: www.nabytekkladno.cz
Další firmy v oboru

Pavol Knapek

Zajišťujeme komplexní truhlářské práce. Nabízíme výrobu nábytku na míru - postele, stoly, skříně, lavice, komody, police či truhly. Vyrábíme kuchyňské linky a vestavěný nábytek na míru. Také vyrábíme pergoly, dřevěné terasy (deking), ploty a další. Jsme Divadlo Rybka. Hrajeme loutkové divadlo pro školy a školky, obce i kulturní centra.

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.

František Zeman

Zabýváme se výrobou barokního intarzovaného nábytku na zakázku. Vyrábíme repliky starožitného nábytku, opravujeme a renovujeme komody, skříně, truhly, stoly, židle apod. Další naší činností je výroba pouzder na doutníky. Ukázky naší práce naleznete na stránkách firmy, v sekci Prezentace. Neváhejte nás navštívit!