• Detail firmy

Jana Přibíková

Základní popis

Knihařství, veškerá vazba a převazba knih, novin, časopisů,diplomové práce, menší nákladové práce, restaurování knih, kožené vazby, kroniky, kožené desky, umělecká vazba knih,paspartování a rámování obrazů, gravírování a řezáni laserem.

Adresa

Jana Švermy 14
432 01 Kadaň

Okres: Chomutov
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  43215009
DIČ:  CZ455703046

Výrobky, činnosti

Knihařství, veškerá vazba a převazba knih.

Kontaktní údaje

Fax: +420 474 342 101
E-mail: pribik@cmail.cz
WWW: kniharstvi-pribikova.cz

Kontaktní osoba

Jana Přibíková

Telefon: +420 474 342 101
E-mail: pribik@cmail.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

SOS print s.r.o.

Ofsetová tiskárna vyrábí firemní tiskoviny, plakáty, prospekty, pohlednice, kalendáře a mnoho jiného. Zajišťujeme grafické návrhy tiskovin a fotografické práce. Provádíme falcování, knihařské vazby, kašírování, polepování, výseky, slepotisk, číslování, perforace apod. V kooperaci nabízíme možnost laminování, UV či dispersní lakování, vázaní publikací a brožur vazbou V8 a V8a, výrobu šanonů.

OFTIS spol. s r. o.

Specializujeme se na digitální tisk a vydavatelskou činnost. Vydáváme knihy vlastním i autorským nákladem. Možnost vydání a tisku knihy již od jednoho kusu. Tiskneme a prodáváme tiskopisy pro školy (vysvědčení), matriky, úřady (ověřovací kniha) a další instituce (podací deník). Vydáváme a tiskneme papírové betlémy, kalendáříky, pohlednice, dopisnice a další sběratelské produkty.