• Detail firmy

Jana Petříčková

Základní popis

Nabízíme profesionální služby v oblasti podvojného účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd a daňových přiznání. Zařídíme jednání s úřady, daňové poradenství.

Adresa

Pod Vodárnou 4964/76
466 05 Lukášov

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67230644
  • Služby

Výrobky, činnosti

Účetní služby

Nabízíme profesionální služby v oblasti podvojného účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd a daňových přiznání. Zařídíme jednání s úřady, daňové poradenství.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 483 302 139
Mobil: +420 604 167 112
E-mail: kalup-racio@volny.cz
WWW: www.raciokont.cz

Kontaktní osoba

Jana Petříčková - Majitel

Další firmy v oboru

O - CONSULT s.r.o.

Zabýváme se poskytováním služeb v oblasti účetnictví, auditů a poradenské činnosti spojené s daněmi. Daňové poradenství realizujeme ke všem druhům daní, všem subjektům, jak už podnikatelským, tak i nepodnikatelským. Více informací o službách naleznete na našich webových stránkách.

Ing. Jaroslava Frumarová

Zabývám se komplexní službou v oblasti externího vedení účetnictví. Nabízím vedení daňové evidence, účetnictví a zpracování mezd v účetním programu Pohoda. Také Vás můžu zastoupit v jednání s FÚ, OSSZ i ZP. V neposlední řadě poskytuji finanční a daňové poradenství.

EKOS PRAHA s.r.o.

Věnujeme se kompletnímu vedení firemního účetnictví a daňové evidence pro malé a střední firmy se sídlem v ČR. Zajišťujeme komplexní zpracování mezd a daňových přiznání včetně zajištění odkladu daňových přiznání či zpracování pokladů pro úvěr. Poskytujeme profesionální firemní daňové a účetní poradenství pro právnické i fyzické osoby. V případě potřeby zajistíme odborné zastoupení na úřadech.