• Detail firmy

Jana PETRÁKOVÁ

Základní popis

Jsem výhradním distributorem francouzského výrobce kosmetických přístrojů ADM pro ČR a SR. Nabízíme pronájem a prodej přístrojů. Zajistíme úvěr či leasing. Součástí služeb je rozsáhlá marketingová podpora a samozřejmostí školení přístrojů.

Adresa

Korunní 4
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15289818
DIČ:  CZ6457292105

Výrobky, činnosti

Kosmetické přístroje ADM pro ČR a SR

Nabízíme pronájem a prodej přístrojů. Zajistíme úvěr či leasing. Součástí služeb je rozsáhlá marketingová podpora a samozřejmostí školení přístrojů.

Kontaktní údaje

E-mail: info@salon-korunka.cz
WWW: www.pristrojeprokosmetiku.cz

Kontaktní osoba

Jana Petráková - Generální ředitel

Telefon: +420 222 518 919
E-mail: info@salon-korunka.cz
Další firmy v oboru

DIREKTA GROUP s.r.o.

Zabýváme se poradenstvím k dotacím z fondů EU, včetně rozesílání informačních e-mailů o dotacích. Poskytujeme poradenství firmám, obcím či městům. Zpracováváme analýzy k optimalizaci firemních výdajů. Vydáváme odborné katalogy pro energetiku a průmysl. V neposlední řade zajišťujeme prodej pomůcek první pomoci, nabízíme: lékárničky, dlahy, nosítka, resuscitační batohy a jiný zdravotnický materiál.

TERRA VIVA s.r.o.

Firma TERRA VIVA s.r.o. se zaměřuje na dovoz a distribuci kvalitní certifikované biokosmetiky značek Logona, Sante, Fitne, aquabio a Palmea. Nabízíme dekorativní kosmetiku, květové esence, přírodní potravinové doplňky, přírodní kosmetiku pro přecitlivělou pleť a aknózní pleť, zásadité výrobky, přírodní zubní gely a zubní krémy, přírodní tuhá mýdla, přírodní purifikanty, přírodní parfémy apod.

MARMALATO, s.r.o.

Kadeřnické studio Marmalato Vám nabízí širokou škálu kadeřnických služeb pro dámy, pány i děti. Věnujeme se stříhání a barvení vlasů, stříhání vousů, tvorbě kreativních a společenských účesů. Vystavujeme dárkové poukazy. Naleznete nás v Praze 2 na Vinohradech.