• Detail firmy

Jana Pěkná

Základní popis

Nabízím služby z oblasti interiérového designu, od poradenství k vašemu projektu po kompletní návrhy a 3D vizualizace. Dále nabízím možnost výzdoby interiéru fotografiemi na míru a dekorace interiérů. Pořádám semináře z oblasti navrhování interiérů.

Adresa

Hloubětínská 375/12
198 00 Praha 9

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68400535

Výrobky, činnosti

Nabízím služby z oblasti interiérového designu

od poradenství k vašemu projektu po kompletní návrhy a 3D vizualizace.

Kontaktní údaje

E-mail: info@janapekna.cz
WWW: www.janapekna.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jana Pěkná - Majitel

Telefon: 606 348 341
E-mail: info@janapekna.cz
Další firmy v oboru

Bene Praha, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na návrhy a výrobu kancelářského nábytku. Navrhujeme standardní i atypická řešení pro malé a střední firmy, administrativní budovy, kanceláře, interiéry kaváren, restaurací nebo hotelů. Nabízíme akustická řešení interiérů, realizace interiérů na klíč a další. Mezi naše hlavní výrobky patří kancelářské židle, stoly a další nábytek na míru.

STYLINE s.r.o.

Naše koupelnové studio se zaměřuje na prodej sanitárního vybavení, luxusních umyvadel, van a sprchových koutů. Vytváříme 3D návrhy koupelen a zajišťujeme jejich následnou realizaci. Naleznete u nás designové produkty i pro ty nejnáročnější zákazníky. Pro zákazníky zajišťujeme výrobu koupelnového nábytku dle požadavků. Kamennou provozovnu naleznete v Praze 5 na Smíchově.

MOBEST, a.s.

Stavební společnost Mobest a.s. - specialista na suchou výstavbu. Sádrokartonové konstrukce včetně podhledů jak ze SDK, tak z minerálních, akustických či hygienických podhledů. Firma se také zabývá zateplením obytných budov. Působíme v ČR a na Slovensku.