• Detail firmy

Jana Pavlásková

Základní popis

Internetový prodej kosmetiky. Nabídka pleťové a tělové řady pro každou věkovou kategorii i pro každý typ pleti.

Adresa

Sedlnice 507
742 56 Sedlnice

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69245282
DIČ:  CZ7459095512

Výrobky, činnosti

Kosmetika a parfémy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 773 668 532

Kontaktní osoba

Jana Pavlásková - Majitel

E-mail: jana.pavlaskova@centrum.cz
Další firmy v oboru

DISTRIBUCE DETERGENTŮ s.r.o.

Zabýváme výrobou a maloobchodním i velkoobchodním prodejem specializované čistící a prací chemie. Dodáváme tekuté škroby, avivážní prostředky, sypké a tekuté prášky na praní, odstraňovače skvrn, mycí prostředky na nádobí nebo dávkovací čistící prostředky. Veškeré produkty můžete zakoupit jak v malém, tak ve velkém množství.

WOMANKA

Společnost se věnuje prodeji prostředků pro krásu, zdraví a vitalitu. Každý z Vás si u nás najde produkt, který mu bude vyhovovat přímo na jeho pokožku. Nakoupíte u nás omlazující kosmetiku, živý kolagen, liftingové masky, přípravky na zuby i na nehty. Velký výběr v různých značkách kosmetiky. Navštivte náš firemní e-shop a podívejte se na naši nabídku sami. Budeme se snažit Vám ve všem pomoci.

CHI Beauty s.r.o.

Naše společnost je zaměřena na prodej vlasové kosmetiky amerického výrobce Farouk Systems. Díky inovacím, vycházejících z poznatků výzkumů NASA a vývoje popředních amerických technologií AAT (Advanced American Technology) může nabídnout svým klientům skutečně unikátní produkty, které společnost odlišují od ostatních výrobců. Kosmetika neobsahuje v dnešní době často propagované sulfáty a parabeny.